Imagine Offices – nowoczesne powierzchnie biurowe w centrum Polski

Imagine Offices
źródło: http://imagineoffices.pl

W ciągu ostatnich pięciu lat Łódź przeszła prawdziwą metamorfozę. Miasto przeżyło rewitalizację i odnowę wizerunku. Jedną z głównych przyczyn takiej zmiany są nowoczesne biurowce.

Budowa nowoczesnych biurowców sprawiła, że do miasta zaczęło spływać wiele inwestycji, które pozwoliły na odnowę wizerunku miasta. Łódź ma ogromny problem z demografią. Wiele ludzi decyduje się na opuszczenie miasta dla miejsc, gdzie szybciej można rozwinąć karierę biznesową. To także miasto, które cieszy się dużym napływem ludzi. Słynąca z przemysłu włókienniczego, Łódź szybko zyskała także reputację miasta przyjaznego nowoczesnym biznesom. Wiele inwestycji nawiązuje do klimatu przemysłowego, ale także znajdują się tu projekty łączące innowacje z tradycją.

W ostatnich latach zainteresowanie inwestorów wzrastało. Deweloperzy z kolei zauważyli potencjał miasta i rozpoczęli budowy licznych inwestycji biurowych. Inwestycje cieszą się tak dużą chłonnością rynku, że nietrudno znaleźć najemców. Jednym z takich przedsięwzięć jest projekt Imagine Offices. Składa się z dwóch budynków biurowych. Charakteryzują się nowoczesnym wyglądem oraz wyposażeniem w technologię, która sprzyja zwłaszcza branżom innowacyjnym. Biurowce posiadają różne układy pomieszczeń, dzięki czemu potencjalni najemcy mogą ją przystosować na swoje potrzeby. Są tu biura z układem gabinetowym, co-workingowym oraz popularne open space. Na potrzeby firm dostępne są również sale konferencyjne. W pobliżu budynków znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz liczne punkty usługowe. Przy budynku ma się znaleźć także restauracja oraz przestrzeń zielona. Imagine Offices to przykład przemyślanej inwestycji, która bierze pod uwagę potrzeby potencjalnych pracowników.

Łódź to idealne miasto do prowadzenia biznesu. Zainteresowanie przedsiębiorców założeniem tu swojej siedziby nie słabnie. Inwestycje takie jak Imagine Offices sprawiają, że łatwiej jest znaleźć odpowiednie miejsce do rozwijania swojej działalności gospodarczej.